מכתבי תודה

שלום אירית ומירב,

אני מבקש להודות לכן על השירות הטוב והנעים שהענקתן לי במסגרת הליך גיבוש, ניסוח והסכם חלוקת עזבון… התנהלתן במקצועיות, אחריות, זריזות ובתשומת לב לפרטים… חשוב היה לי לעבוד מול משרד ישר ובעל הגינות. תכונות אלה אינן מובנות מאליהן.

אירית ומרב יקרות,

מאחלת לכן וליקרים לכן שנה טובה, בריאות איתנה, אושר, שמחה ועשייה ברוכה. 

מודה לכן שוב על הליווי המקצועי והאנושי והתמיכה שלכן לאורך הדרך. אני במקום אחר וטוב עכשיו ויש לכן חלק בכך. מוקירה לכן תודה.

אירית/מיכל שלום

אני זוכר את הרגע שהגעתי אליכן מלא חששות ופחדים ואת הדרך הארוכה שעשינו יחד.
תודה על המקצועיות והתעקשות להשתמש בבעלי מקצוע, תודה על הנחישות והרעיונות מחוץ לקופסא.

מירב היקרה, תודה רבה, תודה על הכל. באמת הצלחה. אנחנו עוד ניפגש בקרוב ונחגוג כמו שצריך. הסכם מהמם!

הבשורה שקבלנו השבוע הפכה אותנו למשפחה מאושרת, וברור לנו שבלעדייך זה לא היה קורה.
במהלך התקופה בה זכינו לקבל ממך ליווי צמוד, הפכת לחלק מהמשפחה שלנו ותעיד על כך הדרך השמחה בה קיבלנו את פסק הדין.

Once again many thanks for all your assistance and professionalism.

אני רוצה להודות מכל הלב על התמיכה והחיבוק הלא מובנות מאליו. המון תודה על השקט הנפשי שאתן משרות בכל פעם שאני מתקשר או מגיעה.

ראשית, תודה על תרומתכן ועזרתכן הרבה בתקופה בה ליוויתן אותי. סייעתן לי מאוד בקבלת החלטות מורכבות והליווי שלכן ברגעים מורבים היה משמעותי מאוד וחשוב. 

תודה לכל הצוות הנפלא והמקסים במשרדכן. רוצים להודות לכם מקרב לב על הלווי הצמוד, המסור והמקצועי לכל אורך הדרך. תודה על האכפתיות, הסבלנות והסובלנות. 

מודים לכן מאוד אל הליווי הנבון, אוהב ומסור של כל המהלך המסובך הזה של כתיבת צוואה וייפוי כוח מתמשך. לולא ליווי זה התהליך היה עלול להיות ממש לא נעים, ואילו אתכן הוא היה ענייני ואנושי לחלוטין.

רציתי להביע את הערכתי על העבודה הנפלאה שאתן עושות, על התמיכה והעזרה! הראתן לי שאפשר לצאת מעולם החושך בו היית והחוק עומד לצידי! תודה לכן נשים נפלאות, מקצועיות וחזקות!​

שמחתי מאד להתבשר בפסק הדין החיובי. ברכותי החמות להצלחתך-הצלחתי. ותודתי הרבה לך על המאמצים שהושקעו להשגת החלטה חשובה זו.

תודה לכן על הליווי מהיום הראשון ועד לסגירת התיק. שנים של מסע ביחד שליוויתן אותי מדיון לדיון בעבירה חמה ומשפחתית. ללא ספק עורכות הדין הכי מדהימות שיכלתי לבקש!

Thanks for your strength honesty and hard work… may we all look forward to a great just and peacful future due to your effort!

מירב יקרה,
אנו מודות לך על ההרצאה המרתקת בנושא צוואות, ירושות וכו'. העלת נושאים, נקודות וחידושים בתחום, עם שלל דוגמאות מעוררות מחשבה ועניין, תוך כדי מתן תשובות בסבלנות ואדיבות על כל השאלות וההבהרות שנתבקשו. נשמח מאוד להרצאות נוספות. תודה מקרב לב.

מירב.
תודה רבה מעומק הלב.

מאד מעריכה את זה.

ותודה שסידרת לי קצת את הראש והוצאת אותי מההלם שההיתי.

אירית מרב ואריאלה היקרות,

תודה רבה על מאמציכן המקצועיים! בטוחה שההתפתחות המצויינת היום היא הרבה בזכותכן.

סופ"ש נעים.

נגישות

הרשמו לניוזלטר של אירית רייכמן ושות' - משרד עורכי דין

רוצים להתעדכן בפסקי דין חדשים ופרשנויות בתחום דיני המשפחה והגירושין? הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות ישירות למייל.