מכתבי תודה

מירב היקרה, תודה רבה, תודה על הכל. באמת הצלחה. אנחנו עוד ניפגש בקרוב ונחגוג כמו שצריך. הסכם מהמם!

Once again many thanks for all your assistance and professionalism.

הבשורה שקבלנו השבוע הפכה אותנו למשפחה מאושרת, וברור לנו שבלעדייך זה לא היה קורה.
במהלך התקופה בה זכינו לקבל ממך ליווי צמוד, הפכת לחלק מהמשפחה שלנו ותעיד על כך הדרך השמחה בה קיבלנו את פסק הדין.

ראשית, תודה על תרומתכן ועזרתכן הרבה בתקופה בה ליוויתן אותי. סייעתן לי מאוד בקבלת החלטות מורכבות והליווי שלכן ברגעים מורבים היה משמעותי מאוד וחשוב. 

אני רוצה להודות מכל הלב על התמיכה והחיבוק הלא מובנות מאליו. המון תודה על השקט הנפשי שאתן משרות בכל פעם שאני מתקשר או מגיעה.

מודים לכן מאוד אל הליווי הנבון, אוהב ומסור של כל המהלך המסובך הזה של כתיבת צוואה וייפוי כוח מתמשך. לולא ליווי זה התהליך היה עלול להיות ממש לא נעים, ואילו אתכן הוא היה ענייני ואנושי לחלוטין.

תודה לכל הצוות הנפלא והמקסים במשרדכן. רוצים להודות לכם מקרב לב על הלווי הצמוד, המסור והמקצועי לכל אורך הדרך. תודה על האכפתיות, הסבלנות והסובלנות. 

שמחתי מאד להתבשר בפסק הדין החיובי. ברכותי החמות להצלחתך-הצלחתי. ותודתי הרבה לך על המאמצים שהושקעו להשגת החלטה חשובה זו.

רציתי להביע את הערכתי על העבודה הנפלאה שאתן עושות, על התמיכה והעזרה! הראתן לי שאפשר לצאת מעולם החושך בו היית והחוק עומד לצידי! תודה לכן נשים נפלאות, מקצועיות וחזקות!​

תודה לכן על הליווי מהיום הראשון ועד לסגירת התיק. שנים של מסע ביחד שליוויתן אותי מדיון לדיון בעבירה חמה ומשפחתית. ללא ספק עורכות הדין הכי מדהימות שיכלתי לבקש!

מירב יקרה,
אנו מודות לך על ההרצאה המרתקת בנושא צוואות, ירושות וכו'. העלת נושאים, נקודות וחידושים בתחום, עם שלל דוגמאות מעוררות מחשבה ועניין, תוך כדי מתן תשובות בסבלנות ואדיבות על כל השאלות וההבהרות שנתבקשו. נשמח מאוד להרצאות נוספות. תודה מקרב לב.

Thanks for your strength honesty and hard work… may we all look forward to a great just and peacful future due to your effort!

נגישות

הרשמו לניוזלטר של אירית רייכמן ושות' - משרד עורכי דין

רוצים להתעדכן בפסקי דין חדשים ופרשנויות בתחום דיני המשפחה והגירושין? הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות ישירות למייל.