אירית רייכמן ושות’ – משרד עורכי דין בעל מיומנות רבה וניסיון עשיר בניהול הליכי גישור מורכבים. עו”ד אירית רייכמן ועו”ד מיכל רייכמן הינן מגשרות מוסמכות אשר ליווי מספר רב של הליכי גישור מורכבים מאוד אשר הסתיימו בהסכמים מוצלחים עבור שני הצדדים להליך.

כידוע, ההליכים בבתי המשפט כרוכים ברוב המקרים בבירוקרטיה מייגעת שעלולה להימשך על גבי שנים רבות וכמו כן בעלויות והוצאות כבדות לצדדים. יתרה מכך, ההליכים המשפטיים לעיתים אף מלווים במחיר נפשי כבד שמאפיין מאוד נושאים רגישים כמו אלו הנכללים בדיני המשפחה.

על כן, בתחומי דיני המשפחה והירושה, הרגישים ביותר בענף המשפט, מומלץ מאוד במקרים רבים לבחון טרם הפנייה לערכאות המשפטיות, לנהל הליך גישור מחוץ לכותלי בית המשפט ולסיים את המחלוקות בדרך של הדברות ישירה ובהסכמה בין הצדדים.

למרות שמומלץ לשקול את הגישור מראש וטרם ההליכים המשפטיים, להליך הגישור ניתן לפנות בכל שלב של הסכסוך וכל זמן שלא ניתנה הכרעה על ידי בית המשפט. צדדים יכולים לפנות למגשר גם לאחר שהחלו הליכים בבית משפט עם עורכי הדין.

עו”ד אירית רייכמן ועו”ד מיכל רייכמן מנהלות את הגישור המשפטי מתוך נסיון וידע רב שצברו בתחום דיני המשפחה והירושה ובזכות כישוריהם מצליחות להגיע לפיתרון מחלוקות וסכסוכים בדרך המהירה, היעילה והזולה ביותר לצדדים, אשר מצמצמת כמה שיותר את הפגיעה בתא המשפחתי.

חשוב לציין, כי ככל ומעורבים בסכסוך המשפחתי ילדים, הרי שהפנייה לגישור מקבלת חשיבות גדולה עוד יותר שכן ניהולו של הליך משפטי מתמשך עלול להותיר צלקת גדולה בליבם של הילדים, ולהפכם לחלק בלתי נפרד מדיונים שבהם תישמע מסכת עלבונות ארוכה וצורמת. הליך הגישור לחילופין עשוי להתנהל בצורה הרבה יותר חיובית לאור העובדה שעצם הגעתם של הצדדים לישיבה מצביעה על נכונותם להגיע לפשרה.

במסגרת הליך הגישור, פועלות עו”ד אירית רייכמן ועו”ד מיכל רייכמן תוך נקודת הנחה לפיה כל העוסקים במלאכה מבקשים לסיים את הפרשה על הצד הטוב ביותר מבלי לבזבז זמן יקר. בדרך כלל מדובר במספר קצר של פגישות שבסופן הצדדים חותמים על הסכם אשר יובא לאישור בית המשפט. הרצון ההדדי להגיע לפשרה טובה בפרק זמן סביר הוא הוא זה אשר מנחה את הצדדים ומהווה נר לרגלן.

על כן, הליך הגישור הוא במקרים רבים הבחירה הטובה ביותר כשמדובר במחלוקות רגישות בתוך התא המשפחתי. במקרים כאמור, מומלץ להיעזר במגשרים מקצועיים בעלי נסיון ומומחיות רבה בניהול הליכים משפטיים בערכאות השונות ובעלי ידע רב בתחום דיני המשפחה והירושה. אין כל ספק, כי בחירת המגשר יכולה להיות קריטית להצלחת ההליך, לפתרון הסכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט ולחיסכון בכסף, משאבים, שנים רבות של הליכים נגררים ומחיר נפשי כבד

אזכורים נבחרים מהתקשורת:

 

צפו: “ערב חדש” – עו”ד אירית רייכמן על חוק הגישור החדש