אירית רייכמן ושות’ – משרד עורכי דין הינו משרד המתמחה בטיפול משפטי בהליכי גירושין ועוסק שנים רבות בתחום דיני המשפחה.

במסגרת הטיפול המשפטי בהליכי גירושין, מעניק משרדנו טיפול משפטי מקצועי ומסור, הכולל בין היתר, תביעות לבית המשפט לענייני משפחה ולבית הדין הרבני בנושא רכוש, מזונות ילדים, מזונות אישה ומשמורת ילדים.

משרדנו בעל מומחיות רבה בניהול משא ומתן בין הצדדים המתדיינים בבימ”ש מתוך ניסיון להגיע להסכם גירושין מוצלח עבור לקוחותיו.

בנוסף, אירית רייכמן ושות’ – משרד עורכי דין בעל ניסיון רב בטיפול משפטי בנושא סרבנות גט ובהגשת תביעות נזיקין לבתי המשפט לענייני משפחה לקבלת פיצויים כספיים בגין הנזקים שנגרמים לאחד הצדדים כתוצאה מכך.

כל צוות עורכי הדין במשרדנו מופיעים דרך קבע, בכל הערכאות המשפטיות. המשרד מטפל בתביעות בבתי המשפט למשפחה בכל הארץ, בבתי הדין הרבניים, בבתי המשפט המחוזיים ובבית המשפט העליון.

במסגרת ניהול ההליכים המשפטיים בערכאות השונות, אירית רייכמן ושות’ – משרד עורכי דין זכה במהלך שנותיו בשורה ארוכה של תקדימים משפטיים בייצוג משפטי בהליכי גירושין.

כך למשל, בפסק דין תקדימי, בית המשפט לענייני משפחה קיבל את תביעת משרדנו והורה על ביטול עסקת העברה ללא תמורה בין הבעל לאמו וקבע כי האישה, שיוצגה על ידי משרדנו, זכאית למחצית מהזכויות בדירת המגורים שהבעל תכנן להעביר לאמו.

כמו כן, בפסק דין תקדימי שניתן על ידי בית הדין הרבני הגדול, זכה משרדנו בערעור שהגיש מטעם האישה, בו נקבע כי יש לדחות את דרישת הבעל לסגור את תיק הגירושין. הבעל טען כי הוא אינו מעוניין להתגרש אולם בית הדין הרבני הגדול קבע כי כל מטרתו מאחורי טענה זו הינה להעביר את הסכסוך הרכושי להתדיינות בבית המשפט לענייני משפחה.

משרדנו מומחה גם בייצוג בהליכים משפטיים בין בני זוג ידועים בציבור וזכה בשורה ארוכה של תקדימים בנושא. בנוסף, אירית רייכמן ושות’ – משרד עורכי דין הינו בעל ניסיון רב בכל הקשור לנכסי קריירה, צירוף חברות וזכויות פנסיה בהליכי גירושין והוביל לפסקי דין תקדימיים בנושא.

אזכורים נבחרים מהתקשורת:

פנסיה וגירושים – החוק שמגן על הזכויות שלך

שלילת קצבת שארים בעת גירושים

פס”ד תקדימי: גם בהצלחה וגם בכישלון הזוג נושא באחריות יחדיו

מתוך כיכר השבת: בימ”ש קבע כי הדירה ע”ש החמות שייכת גם לאישה