הליכי גירושין

משרדנו מתמחה בטיפול משפטי בהליכי גירושין מורכבים הכוללים רכוש רב ובעל ניסיון של עשרות שנים בתחום המעמד האישי.

במסגרת הטיפול המשפטי בהליכי גירושין, מעניק משרדנו טיפול משפטי מקצועי ומסור, הכולל בין היתר, תביעות לבית המשפט לענייני משפחה ולבית הדין הרבני בנושא רכוש, מזונות ילדים, מזונות אישה ומשמורת ילדים.

משרדנו בעל מומחיות רבה בניהול משא ומתן בין הצדדים המתדיינים בבימ”ש מתוך ניסיון להגיע להסכם גירושין מוצלח עבור לקוחותיו.

בנוסף, משרדנו בעל ניסיון רב בטיפול משפטי בנושא סרבנות גט ובהגשת תביעות נזיקין לבתי המשפט לענייני משפחה לקבלת פיצויים כספיים בגין הנזקים שנגרמים לאחד הצדדים כתוצאה מכך.

כל צוות עורכי הדין במשרדנו מופיעים דרך קבע, בכל הערכאות המשפטיות. המשרד מטפל בתביעות בבתי המשפט למשפחה בכל הארץ, בבתי הדין הרבניים, בבתי המשפט המחוזיים ובבית המשפט העליון.

במסגרת ניהול ההליכים המשפטיים בערכאות השונות, משרדנו זכה במהלך שנותיו בשורה ארוכה של תקדימים משפטיים בייצוג משפטי בהליכי גירושין.

כך למשל, בפסק דין תקדימי, בית המשפט לענייני משפחה קיבל את תביעת משרדנו והורה על ביטול עסקת העברה ללא תמורה בין הבעל לאמו וקבע כי האישה, שיוצגה על ידי משרדנו, זכאית למחצית מהזכויות בדירת המגורים שהבעל תכנן להעביר לאמו.

כמו כן, בפסק דין תקדימי שניתן על ידי בית הדין הרבני הגדול, זכה משרדנו בערעור שהגיש מטעם האישה, בו נקבע כי יש לדחות את דרישת הבעל לסגור את תיק הגירושין. הבעל טען כי הוא אינו מעוניין להתגרש אולם בית הדין הרבני הגדול קבע כי כל מטרתו מאחורי טענה זו הינה להעביר את הסכסוך הרכושי להתדיינות בבית המשפט לענייני משפחה.

משרדנו מומחה גם בייצוג בהליכים משפטיים בין בני זוג ידועים בציבור וזכה בשורה ארוכה של תקדימים בנושא. בנוסף, אירית רייכמן ושות’ – משרד עורכי דין הינו בעל ניסיון רב בכל הקשור לנכסי קריירה, צירוף חברות וזכויות פנסיה בהליכי גירושין והוביל לפסקי דין תקדימיים בנושא.

מוזמנים לקרוא עוד בנושא:

 
נגישות

הרשמו לניוזלטר של אירית רייכמן ושות' - משרד עורכי דין

רוצים להתעדכן בפסקי דין חדשים ופרשנויות בתחום דיני המשפחה והגירושין? הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות ישירות למייל.