גישור

עורכות הדין במשרדנו הינן מגשרות בעלות מיומנות רבה וניסיון עשיר בניהול הליכי גישור מורכבים הכוללים נכסים רבים אשר הסתיימו בהסכמים מוצלחים עבור שני הצדדים להליך.

לצוות המשרד ניסיון רב בניהול הליכי גישור מורכבים הכוללים נכסים רבים ובסיומם המוצלח לשביעות רצון הצדדים.

כידוע, ההליכים בבתי המשפט כרוכים ברוב המקרים בבירוקרטיה מייגעת שעלולה להימשך על גבי שנים רבות וכמו כן בעלויות והוצאות כבדות לצדדים. יתרה מכך, ההליכים המשפטיים לעיתים אף מלווים במחיר נפשי כבד שמאפיין מאוד נושאים רגישים כמו אלו הקשורים לתחום דיני המשפחה, ירושה והעסקים המשפחתיים.

על כן, בתחומי דיני המשפחה, ירושה ועסקים משפחתיים, מומלץ מאוד במקרים רבים לבחון טרם הפנייה לערכאות המשפטיות, לנהל הליך גישור מחוץ לכותלי בית המשפט ולסיים את המחלוקות בדרך של הדברות ישירה ובהסכמה בין הצדדים.

יודגש, כי ניתן לפנות בכל שלב של הסכסוך וכל זמן שלא ניתנה הכרעה על ידי בית המשפט להליך גישור, אשר יכול להתקיים גם ביחד עם באי כוחם של כל אחד מהצדדים.

צוות עורכות הדין של משרדנו מנהלות את הליכי הגישור לאור הניסיון בהופעות בבתי משפט וניהול סכסוכים מורכבים ובזכות כישוריהן מצליחות להגיע לפיתרון מחלוקות וסכסוכים בדרך המהירה, היעילה והזולה ביותר לצדדים, עם התוצאות הטובות לכל בני המשפחה.

חשוב לציין, כי ככל ומעורבים בסכסוך המשפחתי ילדים, הרי שהפנייה לגישור מקבלת חשיבות גדולה עוד יותר שכן ניהולו של הליך משפטי מתמשך עלול להותיר צלקת גדולה בליבם של הילדים, ולהפכם לחלק בלתי נפרד מדיונים שבהם תישמע מסכת עלבונות ארוכה וצורמת.

במסגרת הליכי הגישור, פועלות צוות משרדנו תוך נקודת הנחה לפיה כל העוסקים במלאכה מבקשים לסיים את הפרשה על הצד הטוב ביותר מבלי לבזבז זמן יקר. בדרך כלל מדובר במספר קצר של פגישות שבסופן הצדדים חותמים על הסכם אשר יובא לאישור בית המשפט. הרצון ההדדי להגיע לפשרה טובה בפרק זמן סביר הוא הוא זה אשר מנחה את הצדדים ומהווה נר לרגלן.

על כן, הליך הגישור הוא במקרים רבים הבחירה הטובה ביותר כשמדובר במחלוקות רגישות בתוך התא המשפחתי. אין כל ספק, כי בחירת המגשר/ת יכולה להיות קריטית להצלחת ההליך, לפתרון הסכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט ולחיסכון בכסף, משאבים, שנים רבות של הליכים נגררים ומחיר נפשי כבד.

מוזמנים לקרוא עוד בנושא:

  1. https://www.youtube.com/watch?v=awfZZ8cEjaw
נגישות

הרשמו לניוזלטר של אירית רייכמן ושות' - משרד עורכי דין

רוצים להתעדכן בפסקי דין חדשים ופרשנויות בתחום דיני המשפחה והגירושין? הירשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות ישירות למייל.